Bonusy kodybonus

Bonusy bez depozytu

Nasze kody promocyjne zapewniają możliwość odbioru bonusów bez depozytu, czyli darmowych zakładów bukmacherskich. Poniżej wyjaśniamy: jak z nich skorzystać?

Zazwyczaj bonusy bez depozytu przypisane są do specjalnych oferty, w których trzeba posiadać kod promocyjny. Bywa, że dodatkowo kod promocyjny powiększa kwotę darmowego zakładu o kilka złotych niż w standardowej promocji.

Kody promocyjne na bonusy bez depozytu

Kod promocyjnyBonusWarunki
Fortuna kod promocyjnyBonus bez depozytu 20 złBonus przyznawany za rejestrację jako 1400 punktów Fortuna Klub Plus
STS kod promocyjnyBonus bez depozytu 29 złBonus dopisany do konta po rejestracji konta jako darmowy zakład 29 zł
LVBET kod promocyjnyBonus bez depozytu 20 złBonus 1 zł + mnożnik kursu x20

Bonusy bez depozytu, czyli darmowe pieniądze

Bonus bez depozytu to inaczej darmowy zakłady, czyli pieniądze od bukmachera. To rodzaj promocji, w której klient nie musi angażować swoich pieniędzy, by odebrać bonus.

Jak sama nazwa sugeruje „bonus bez depozytu” – nie wymaga on wpłaty na konto od gracza, by bonifikata została przyznana.

Przeciwieństwem bonusu bez depozytu jest bonus od depozytu – aby go zdobyć należy dokonać wpłaty własnych pieniędzy.

Jak zyskać bonus bez depozytu?

Zyskanie bonusu bez depozytu wiąże się z proponowaną ofertą promocyjną bukmachera i posiadanym kodem promocyjnym. Legalni bukmacherzy w Polsce bonusy bez depozytu oferują nowym klientom, którzy nie posiadają u nich konta.

Odbiór bonusu bez depozytu wiąże się z rejestracją konta u bukmachera i wpisaniem kodu promocyjnego.

Aktualne bonusy, które można odebrać

Codziennie przeglądamy oferty bukmacherów w poszukiwaniu darmowych bonusów. Oto aktualne bonusy bez depozytu, które możesz zyskać:

Fortuna bonus bez depozytu 20 zł

To promocja skierowana dla nowych klientów Fortuny. Aby z niej skorzystać należy założyć konto na stronie efortuna.pl i podać nasz kod promocyjny. Bonus zostanie przyznany jako 1400 punktóe Fortuna Klub Plus, co odpowiada kwocie 20 zł.

Moment przyznania bonusu: po pierwszym logowaniu.

Kod promocyjny Fortuna 2019
Kod promocyjny Fortuna 2019

Kod promocyjny na bonus Fortuna: XWIN

STS bonus bez depozytu 29 zł

Podobnie jak w przypadku bonusu Fortuny, to oferta również dla nowych klientów. Aby odebrać darmowe 29 zł należy założyć konto w STS wraz z naszym kodem promocyjnym. Bonus zostanie przyznany automatycznie po pierwszym logowaniu (w skrajnych przypadkach należy na niego poczekać do godziny czasu).

STS kod promocyjny 2019
STS kod promocyjny 2019

Kod promocyjny na bonus STS: BONUSVIP

LVBET bonus bez depozytu 20 zł

To także bonus dla nowych klientów LVBET, którzy są zobligowani do rejestracji konta wraz z kodem promocji kodybonus.pl. Po rejestracji bukmacher nakłada na nowego gracza kolejny obowiązek, czyli konieczność wysłania wiadomości e-mail na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule “bonus bez depozytu”.

W przypadku LVBET bonus bez depozytu zostanie wyrażony jako 1 zł + mnożnik kursu x20, co daje 20 zł.

LVBET kod promocyjny 2019
LVBET kod promocyjny 2019

Kod promocyjny na bonus LVBET: PROMO2019

Zasady bonusów bez depozytu

Atrakcyjność bonusów bez depozytu polega na tym, że poza tym, że są to darmowe pieniądze, to dodatkowo posiadają mało skomplikowany regulamin. To idealny wybór dla początkujących graczy, którzy dzięki temu mogą przetestować ofertę bukmachera bez sięgania do własnej kieszeni.

Najistotniejszymi elementami w bonusach bez depozytu są rejestracja konta i kod promocyjny. Po otrzymaniu bonusu zdarza się tak, że bukmacherzy wymagają określonego użycia bonifikaty, czyli zagrania kuponu zgodnie z warunkami oferty.

Warunki obrotu posiada m.in. darmowy bonus STS, który trzeba obrócić trzy razy w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91. To ważne, żeby wiedzieć w jakich zakładach można wykorzystać darmowe środki na grę.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *