Kod promocyjny Betclic

Betclic logoWpisując nasz kod promocyjny Betclic otrzymujesz gwarancję najwyższego bonusu powitalnego! To ekskluzywna oferta dla nowych klientów zakładów Betclic. Używając kod Betclic zyskasz specjalny bonus cashback. Kod promocyjny daje zakład bez ryzyka 500 zł!

 

Kod promocyjny na bonusy Betclic: VIPPL
Kod pozostaje aktywny do końca 2020 roku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)

Loading...

Bonusy dostępne z kodem promocyjnym Betclic

  • Bonus cashback 500 zł (jako zakład bez ryzyka)

Betclic kod promocyjny 2020

Kod promocyjny - rejestracja BetclicOdbierz kod promocyjny: VIPPL (wpisz podczas rejestracji)
Kod promocyjny na bonus na zakład bez ryzyka: VIPPLZagraj pierwszy zakład bez ryzyka - jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki do 500 zł
Kod promocyjny na bonus bez depozytu: niedostępny
Kod promocyjny na bonus od depozytu: VIPPLZyskaj bonus od 1. wpłaty do 500 zł
Kod promocyjny na zakłady: VIPPLZakłady przedmeczowe i live
Transmisje live
Mobilna aplikacja
Cash-Out
Promocje dla stałych klientów

Ile zyskujesz więcej z kodem?

Kod promocyjny Betclic pozwala odebrać zakład bez ryzyka 500 zł. To najwyższy bonus cashback z kodem promocyjnym dostępny spośród polskich bukmacherów. Nigdzie indziej nie zagrasz bez ryzyka po wyższej stawce niż przy użyciu kodu Betclic!

Jak zarejestrować konto z kodem promocyjnym Betclic?

Formularz rejestracji w Betclic, by wprowadzić kod promocyjny składa się z trzech etapów. Na samym początku należy uzupełnić pola związane z imieniem, nazwiskiem, adresem e-mail i datą urodzenia. W drugim kroku trzeba podać PESEL i szczegóły związane z miejscem zamieszkania. Dopiero w trzecim kroku wpisać należy kod promocyjny: VIPPL obok takich informacji jak nazwa użytkownika i hasło.

Poniżej przedstawiamy formularz rejestracyjny Betclic z użytym kodem promocyjnym:

Betclic kod promocyjny 2019
Betclic kod promocyjny 2019

Betclic bonus na start – cashback 500 zł

Początek przygody w Betclic, dzięki rejestracji konta z kodem promocyjnym, zaczyna się bez ryzyka. Na nowych klientów VIP został przygotowany bonus cashback, czyli zakład bez ryzyka do 500 zł. Kod promocyjny ubezpiecza pierwszy zakład – w razie porażki otrzymasz 100% zwrot stawki.

Betclic bonus
Betclic bonus

Aby mieć możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka po użyciu kodu promocyjnego należy dokonać pierwszej wpłaty (minimum 1 zł). Kolejnym krokiem jest skorzystanie z zakładów Betclic i postawienie premierowego kuponu, który zostanie objęty ubezpieczeniem. W razie przegranie – Betclic wypłaci na konto zwrot maksymalnie do 500 zł.

Jeśli zakład przegra i otrzymasz bonus, to jego kwota podlega warunkom obrotu przed ewentualną wypłatą z konta. To oznacza, że należy zagrać za kwotę bonifikaty 4 razy w zakładach z kursem minimalnym 2.00. Betclic daje czas na obrót bonusem 30 dni.

Kod promocyjny na bonus cashback: VIPPL

Opinie o kodzie promocyjnym Betclic

Jedno co jest pewne – kod promocyjny Betclic gwarantuje najwyższy zakład bez ryzyka. Jeszcze nikt w Polsce nie zaoferował tak wysokiego bonusu cashback. Nic dziwnego, że to przyciąga nowych klientów do Betclic, którzy cenią sobie ten kod promocyjny. Betclic ponownie pojawił się na polskim rynku jako legalna firma i jest bardzo wiarygodnym bukmacherem. Technologiczny profesjonalizm połączony z licznymi promocjami sprawiają, że to często wybierany bukmacher z kodem promocyjnym.