Kod promocyjny Betfan

Betfan logoAktywując nasz kod promocyjny Betfan zyskujesz gwarancję najwyższego bonusu na powitanie! To specjalna oferta dla nowych klientów zakładów sportowych Betfan. Używając kod Betfan zyskasz najwyższy bonus na rynku sięgający 3000 zł!

 

Kod promocyjny na bonusy Betfan: BONUSVIP
Kod pozostaje aktywny do końca 2020 roku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)

Loading...

Bonusy dostępne z kodem promocyjnym Betfan

  • Bonus od trzech depozytów 100% do 3000 zł
  • Gra bez podatku do 20%

Betfan kod promocyjny 2020

Kod promocyjny - rejestracja w BetfanOdbierz kod promocyjny: BONUSVIP (wpisz podczas rejestracji)
Kod promocyjny na bonus od depozytu: BONUSVIPBonusy 10% od pierwszych trzech wpłat do 3000 zł
Kod promocyjny na bonus bez depozytu: niedostępny
Kod promocyjny na zakład bez ryzyka: niedostępny
Kod promocyjny na zakłady: BONUSVIPZakłady przedmeczowe i live
Transmisje live
Mobilna aplikacja
Cash-Out
Promocje dla stałych klientów
Radar365
Kod promocyjny na grę bez podatku: BONUSVIPWygrywaj więcej do 20%

Ile zyskujesz więcej z kodem?

Kod promocyjny Betfan przypisuje cię do oferty powitalnej, dzięki czemu możesz odebrać „Mega Pakiet Betfan”. To trzy bonusy od trzech pierwszych depozytów:

  • Bonus od pierwszej wpłaty: 10% do kwoty 100 zł
  • Bonus od drugiej wpłaty: 10% do kwoty 100 zł
  • Bonus od trzeciej wpłaty: 10% do kwoty 100 zł

Co ważne, realizując bonus w momencie przenoszenia środków z konta bonusowego na zwykłe saldo środki finansowe zostaną pomnożone x10, co oznacza, że bonus sięga nawet 3000 zł.
Inną specjalną ofertą w Betfan jest możliwość gry bez 20% podatku od stawki.

Jak zarejestrować konto z kodem promocyjnym Betfan?

Aby wziąć udział w specjalnej promocji na start – należy zarejestrować konto w Betfan przy użyciu naszego kodu promocyjnego. Proces zakładania konta w Betfan można podzielić na dwa etapy: najpierw podaje się e-mail, hasło i numer telefonu, a następnie pozostałe dane osobowe w tym kod promocyjny: BONUSVIP.

Warto pamiętać, aby w formularzu rejestracyjnym zaznaczyć pole „chcę otrzymać bonus powitalny”.

Poniżej prezentujemy formularz Betfan z użytym kodem promocyjnym:

Betfan kod promocyjny 2019
Betfan kod promocyjny 2019

Betfan ułatwił życie nowym graczom poprzez wprowadzenie szybkiej rejestracji, gdzie nie jest wymagane podawanie numeru konta bankowego i dołączanie skanów/zdjęć dokumentu tożsamości. Dzięki temu rejestracja zajmuje dosłownie kilka minut.

Po wypełnieniu formularza Betfan należy przejść na stronę bukmachera z linka aktywującego konto. Do momentu zweryfikowania danych limit na zakłady sięga kwoty 5000 zł. Chcąc usunąć limit należy zweryfikować konto, czyli dokończyć pełną rejestrację podając źródło dochodów i załączając dokument tożsamości.

Betfan bonus powitalny z kodem promocyjnym

Kod promocyjny w Betfan daje tzw. Mega Pakiet – od każdego z trzech pierwszych depozytów otrzymasz bonus 10% maksymalnie do 100 zł (aby odebrać maksymalny bonus trzeba wpłacić 1000 zł). To jednak nie wszystko, ponieważ przy przenoszeniu wygranych z salda bonusowego kwota zostanie pomnożona x10.

Aby skorzystać z promocji powitalnej Betfan po rejestracji z kodem promocyjnym należy dokonać wpłaty na konto (minimum 20 zł) i spełnić warunek obrotu depozytem, czyli zagrać minimum raz za kwotę wpłaty w zakładach z kursem minimalnym 2.00. To pozwoli odebrać bonus 10% od wpłaty. Kolejny krok to obrót bonusem – pięciokrotny na kuponach z minimum 3 zdarzeniami po minimalnym kursie łącznym 2.00. Po spełnieniu obrotu pieniądze z salda bonusowego zostaną pomnożone x10. Teoretycznie przy przenoszeniu środków kwota może zostać pomnożona nawet do 100 tysięcy złotych.

Kod promocyjny na bonus powitalny: BONUSVIP

Po każdym depozycie analogicznie trzeba spełnić warunki obrotu wpłatą i bonusem, aby zyskać mnożnik wygranych.

Betfan bez podatku

Nowych klientów Betfan przyciąga kod promocyjny dający bardzo wysoki bonus na start oraz możliwość gry bez podatku. Bukmacher pozwala zniwelować straty związane z podatkiem poprzez zagranie określonych zakładów. Oferta dostępna jest codziennie całodobowo, a nie jak u innych bukmacherów jako Happy Hours itd.

Aby zagrać bez podatku należy spełnić warunek:

  • Postawić kupon z min. 2 zdarzeniami z kursem łącznym 2.0. Betfan zamieni twój współczynnik na 1,14 tak więc wygrana zostanie powiększona o 14%.
  • Postawić kupon z min. 4 zdarzeniami z kursem łącznym 4.0 (1.20 na pojedyncze zdarzenie), a Betfan powiększy wygraną o 20%.

Kod promocyjny na grę bez podatku: BONUSVIP

Opinie o kodzie promocyjnym Betfan

Możliwość sięgnięcia po najwyższy bonus na rynku (3000 zł!) i okazja gry bez podatku sprawia, że kod promocyjny Betfan staje się coraz popularniejszy. Bukmacher Betfan na rynku działa dopiero od kilku miesięcy, ale już jest zauważalny wzrost zainteresowania jego ofertą i promocjami. Kod promocyjny Betfan należy do zweryfikowanych ofert, a gracze cenią go za wysokość przypisanych bonusów. Z kodu skorzystać można przez komputer i telefon.