Kod promocyjny Fortuna

Korzystając z naszego kodu promocyjnego Fortuna zyskujesz gwarancję najwyższego bonusu na start! To wyjątkowa oferta dla nowych klientów zakładów bukmacherskich Fortuna online. Aktywując kod zyskasz specjalny bonus bez depozytu, podwyższony zakład bez ryzyka i standardowy bonus od wpłaty. Jeden kod – trzy bonusy powitalne!

Kod promocyjny na bonusy Fortuna: Odkryj
Kod pozostaje aktywny do końca 2020 roku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,75 out of 5)

Loading...

Bonusy dostępne z kodem promocyjnym Fortuna

  • Bonus bez depozytu 20 zł (jako 1400 punktów Fortuna Klub Plus)
  • Zakład bez ryzyka 115 zł
  • 100% bonus od wpłaty do 1000 zł

Fortuna kod promocyjny 2020

Kod promocyjny - rejestracjaOdbierz kod promocyjny: XWIN (wpisz podczas rejestracji)
Kod promocyjny na bonus bez depozytu: XWINBonus bez depozytu 20 zł (1400 punktów Fortuna Klub Plus)
Kod promocyjny na zakład bez ryzyka: XWINBonus 115 zł na 1. zakład bez ryzyka
Kod promocyjny na bonus od depozytu: XWINBonus 100% od 1. wpłaty do 1000 zł
Kod promocyjny na zakłady: XWINZakłady przedmeczowe i live
Transmisje live
Mobilna aplikacja
Cash-Out
Promocje dla stałych klientów

Ile zyskujesz więcej z kodem?

Kod promocyjny Fortuna pozwala odebrać darmowy bonus bez depozytu 20 zł, który nie jest dostępny w standardzie oraz podwyższa zakład bez ryzyka o 15 zł. Reasaumując wpisując nasz kod otrzymujesz dodatkowo 35 zł więcej w bonusach!

Jak zarejestrować konto w Fortuna z kodem promocyjnym?

W Fortunie możliwa jest tzw. błyskawiczna rejestracja i pełna rejestracja. Czym się one różnią? Tym że ta pierwsza trwa raptem kilka minut i nie wymaga dowodu osobistego (proces weryfikacji konta odbywa się później), z kolei pełna rejestracja wiąże się z przesłaniem m.in. skanów dowodu tożsamości w celu weryfikacji klienta (trwa nieco dłużej).

Co jeszcze warto pamiętać decydując się na rejestrację w Fortuna? Jeśli wybierzesz błyskawiczną rejestrację, to nie otrzymasz bonusu bez depozytu 20 zł – on zostanie dopisany do konta później (po zweryfikowaniu tożsamości).

Bez względu na to czy wybierasz błyskawiczną czy pełną rejestrację należy uzupełnić pole zatytułowane „kod promocyjny”. Tam wpisz nasz kod, który pozwoli ci zyskać powiększony bonus.

Poniżej przedstawiamy formularz rejestracyjny Fortuny z użytym kodem promocyjnym:

Kod promocyjny Fortuna 2019
Kod promocyjny Fortuna 2019

Kod promocyjny wpisany – co dalej?

Jeśli wpisałeś kod promocyjny do formularza rejestracyjnego Fortuny i pozytywnie ukończyłeś rejestrację (aktywowałeś konto z przesłanego linka na adres e-mail), to nie pozostaje ci nic innego jak zalogować się w serwisie efortuna.pl (przy użyciu komputera lub telefonu).

Zgodnie z zaletami kodu promocyjnego będąc nowym graczem zakładów bukmacherskich Fortuna przysługuje ci prawo do sięgnięcia po trzy bonusy na start o maksymalnej łącznej wartości 1135 zł!

Fortuna bonus bez depozytu 20 zł za rejestrację z kodem

To pierwszy z bonusów Fortuny dostępny z kodem promocyjnym. Aby go odebrać trzeba zrobić bardzo niewiele. Po prostu zarejestrować konto (skorzystać z pełnej rejestracji) wpisując kod promocyjny. Następnie po pierwszym zalogowaniu się na konto w Fortunie bonus bez depozytu będzie czekał w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus (jedna z zakładek na stronie tego bukmachera).

Fortuna bonusy 2019
Fortuna bonusy 2019

Bonus odpowiada 1400 punktom FKP, co de facto daje 20 zł za darmo. Punkty Fortuna Klub Plus można wymieniać właśnie na bonusy, darmowe zakłady etc.

Kod promocyjny na bonus bez depozytu: odkryj

Zakład bez ryzyka 115 zł – powiększony cashback

Fortuna bonus cashback, czyli zakład bez ryzyka normalnie wynosi 100 zł, a dzięki aktywacji kodu promocyjnego – możesz grać bez ryzyka za 115 zł. Oznacza to ni mniej ni więcej, że w razie niepowodzenia – Fortuna zwróci 100% stawki za twój przegrany zakład do maksymalnie 115 zł.

Grając bez ryzyka w Fortunie maksymalizujesz zyski. Co by się nie stało – nie przegrasz. Jeśli wygrasz, bukmacher wypłaci wygraną na konto, a jeśli przegrasz otrzymasz zwrot stawki (bez 12% podatku).
Aby wykorzystać zakład bez ryzyka należy założyć konto na efortuna.pl podając kod promocyjny. Następnie zrealizować depozytu i postawić dowolny pierwszy zakład. Dzięki tej ofercie możesz bez stresu oczekiwać rozstrzygnięć kuponu, ponieważ grasz bez ryzyka.

Kod promocyjny na zakład bez ryzyka: odkryj

Bonus od depozytu na start – 100% do 1000 zł

Bonus od depozytu w Fortunie to standardowa oferta, która obowiązuje u prawie wszystkich bukmacherów na świecie. Co jednak istotne, różnicę robi kwota. W Fortunie można zyskać aż 100% do 1000 zł. To oznacza, że bukmacher po spełnieniu warunków obrotu depozytem może maksymalnie przyznać aż 1000 zł bonusu.

Bonus przyznawany jest od wysokości pierwszej wpłaty. Minimalna kwota depozytu, który będzie kwalifikował się do promocji to 10 zł. W przeciwieństwie do innych bukmacherów w Fortuna bonus przyznawany jest po realizacji warunków obrotu. W tym przypadku należy obrócić kwotę depozytu cztery razy w zakładach z kursem minimalnym 1.90 przy użyciu kuponów z minimum 3 zdarzeniami.

Kod promocyjny na bonus od depozytu: odkryj

Opinie o kodzie promocyjnym Fortuna

Portal kodybonus.pl jest gwarantem unikalnego kodu promocyjnego Fortuna, który daje możliwość wejścia do powitalnej oferty VIP. Użycie kodu Fortuny daje wyższy o 35 zł bonus niż standardowa rejestracja. W takim przypadku trudno, aby występowały negatywne opinie o naszym kodzie. Wręcz przeciwnie – zadowoleni klienci dzielą się w komentarzach i na forach, że kod jest skuteczny i faktycznie powiększa bonusy na start w Fortunie.

Także sam bukmacher Fortuna zbiera pozytywne oceny wśród klientów zakładów bukmacherskich. Dość powiedzieć, że to jedna z największych legalnych firm bukmacherskich w naszym kraju. Fortuna ceniona jest za bonusy, wysoką jakość technologiczną, dobre kursy, szeroką ofertę i ciekawy kanał na YouTube.