Kod promocyjny LVBET

LVBET logoKorzystając z naszego kodu promocji LVBET zyskujesz pewność najwyższego bonusu na start! To dedykowana promocja dla nowych klientów zakładów bukmacherskich LVBET. Aktywując kod ze strony kodybonusy.pl zyskasz specjalny bonus bez depozytu i standardowy bonus od wpłaty. Jeden kod = dwa bonusy powitalne!

Kod promocyjny na bonusy LVBET: PROMO2019
Kod pozostaje aktywny do końca 2020 roku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,67 out of 5)

Loading...

Bonusy dostępne z kodem promocyjnym LVBET

  • Bonus bez depozytu 20 zł (jako 1 zł i mnożnik kursu x20)
  • Bonus od pierwszej wpłaty do 1000 zł
  • Bonus od drugiej wpłaty do 500 zł

LVBET kod promocyjny 2020

Kod promocyjny - rejestracjaOdbierz kod promocyjny: PROMO2019 (wpisz podczas rejestracji)
Kod promocyjny na bonus bez depozytu: PROMO2019Otrzymasz za rejestracje darmowe 20 zł bez depozytu
Kod promocyjny na bonus od depozytu: PROMO2019Otrzymasz bonusy za dwa pierwsze depozytu maksymalnie do 1000 zł i 500 zł
Kod promocyjny na zakład bez ryzyka: niedostępny
Kod promocyjny na zakłady: PROMO2019Zakład przedmeczowe i live
Cash-Out
Promocje dla stałych klientów
Mobilna aplikacja
Transmisje tv

Ile zyskujesz więcej z kodem?

Kod promocyjny LVBET pozwala odebrać darmowy bonus bez depozytu 20 zł, który nie jest dostępny w ogólnej promocji bukmachera. A więc wpisując nasz kod otrzymujesz dodatkowo 20 zł więcej w bonusach! I to za friko. Kod promocyjny LVBET obowiązuje również na gale FAME MMA.

Jak zarejestrować konto w LVBET z kodem promocyjnym?

Rejestracja konta w LVBET zajmuje dosłownie kilka minut. Bukmacher oferuje tzw. błyskawiczną rejestrację (bez dowodu osobistego) i pełną rejestrację (od razu z weryfikacją danych osobowych). Od razu zastrzegamy, że nowy klient, który zdecyduje się na błyskawiczną rejestrację nie będzie mógł odebrać bonusu bez depozytu, a tylko bonus od wpłaty. Dlatego zachęcamy od razu dokonać pełnej rejestracji, by w pełni wykorzystać LVBET kod promocyjny.

Konto w LVBET z kodem promocyjnym zakłada się w trzech krokach: najpierw podaje się podstawowe dane, następnie wpisuje się kod promocyjny: PROMO2019, a na trzecim etapie uzupełnia się formularz o pozostałe informacje takie jak PESEL, numer konta bankowego oraz załącza się skan/zdjęcie dokumentu tożsamości. Należy mieć na uwadze, aby zdjęcie dokumentu tożsamości było zrobione w dobrym zdjęcie i czytelne, tak aby bukmacher mógł pozytywnie zweryfikować dane umieszczone w formularzu rejestracyjnym. Co ważne, skan lub zdjęcie musi być w kolorze, a nie czarno-białe.

Poniżej przedstawiamy formularz rejestracyjny LVBET z użytym kodem promocyjnym:

LVBET kod promocyjny 2019
LVBET kod promocyjny 2019

Kod promocyjny wpisany – co dalej?

Jeśli wprowadziłeś kod promocyjny do formularza rejestracyjnego LVBET i udanie ukończyłeś rejestrację (aktywowałeś konto z przesłanego linka na adres e-mail, a bukmacher zweryfikował dane osobowe), to nie pozostaje ci nic innego jak zalogować się w serwisie lvbet.pl (przy użyciu komputera lub telefonu).

Wpisany przez ciebie kod promocji LVBET daje ci pełny dostęp do zakładów, ale przede wszystkim możliwość odebrania wyjątkowych bonusów powitalnych. Od teraz korzystasz z pakietu VIP na start.

Bonus bez depozytu 20 zł w LVBET

Kod promocyjny w LVBET daje darmowy bonus bez depozytu o wartości 20 zł. Bonus czekał będzie na koncie zaraz po pierwszym logowaniu w serwisie lvbet.pl. Ale co istotne należy się po niego zgłosić wysyłając wiadomość na adres promocje@lvbet.pl wpisując w tytule “bonus bez depozytu”.

LVBET bonus
LVBET bonus

Kwota darmowego bonusu wyrażona jest jako 1 zł oraz mnożnik kursu x20 (który można aktywować obstawiając pierwszy kupon). Pewnie dla wszystkich jest jasne, że 1 x 20 = 20 zł, więc de facto korzystając z bonusu i mnożnika gramy za bonusowe 20 zł.

Bonus bez depozytu należy wykorzystać przy użyciu zakładu „kombi” z przynajmniej trzema zdarzeniami po łącznym kursie minimalnym 2.50. Dodatkowo jeśli zakład wygra – wygraną kwotę należy obrócić dwukrotnie po kursie min. 2.00.

Bonus 1500 zł od depozytu

Nowi gracze korzystający z kodu promocji i wpłacający własne środki na konto LVBET otrzymają bonus od depozytu. W tym przypadku bonus przyznawany jest od dwóch wpłat:

  • Po pierwszej wpłacie (minimum 50 zł) LVBET daje: 1% bonus i mnożnik x100 (maksymalnie 1000 zł)
  • Po drugiej wpłacie (minimum 50 zł) LVBET daje: 1% bonus i mnożnik x50 (maksymalnie 500 zł)

Bonus LVBET z mnożnikiem należy wykorzystać w ciągu 30 dni od wpłaty na konto. Aby aktywować mnożnik kursu należy postawić kupon „kombi” uwzględniając przynajmniej 3 zdarzenia z kursem łącznym minimum 2.50.

Gracze posiadający mniejszy budżet na grę także mogą skorzystać z bonusu od depozytu. Ci, którzy zdeponują środki w przedziale 10-49 zł otrzymają również bonus z mnożnikiem kursu x100. Wykorzystanie bonusu jest analogiczne co do wyższych wpłat.

Co ważne, dodatkowo korzystając z bonusu LVBET kwotę pierwszej (i ewentualnie drugiej wpłaty) należy obrócić dwukrotnie przy użyciu kuponów z minimum 3 zdarzeniami z kursem minimalnym 2.50.

Opinie o kodzie promocyjnym LVBET

Nasi użytkownicy korzystający z kodu promocyjnego LVBET potwierdzają, że kod działa, a do niego jest przypisana najwyższa promocja na rynku. Bonusy, jak i kod są zweryfikowane, dlatego trudno o negatywne opinie od naszych graczy. Poza kodem promocji dla nowych graczy LVBET oferuje także wiele okresowych bonusów dla zarejestrowanych klientów. To oznacza, że po wykorzystaniu bonusu powitalnego udział brać można w kolejnych konkursach LVBET.