Kod promocyjny STS

STS logoAktywując nasz kod promocyjny STS zyskujesz gwarancję najwyższego bonusu na powitanie! To specjalna oferta dla nowych klientów zakładów bukmacherskich STS. Używając kod STS zyskasz specjalny bonus bez depozytu i standardowy bonus od wpłaty. Jeden kod – dwa bonusy na start!

 

Kod promocyjny na bonusy STS: BONUSVIP
Kod pozostaje aktywny do końca 2020 roku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,67 out of 5)

Loading...

Bonusy dostępne z kodem promocyjnym STS

  • Bonus bez depozytu 29 zł (jako darmowy zakład)
  • 100% bonus od wpłaty do 1200 zł

STS kod promocyjny 2020

Kod promocyjny - rejestracjaOdbierz kod promocyjny: BONUSVIP (wpisz podczas rejestracji)
Kod promocyjny na bonus bez depozytu: BONUSVIPOtrzymasz za rejestracje darmowy zakład o wartości 29 zł
Kod promocyjny na bonus od depozytu: BONUSVIPOtrzymasz bonus 100% od 1. wpłaty do 1000 zł
Kod promocyjny na zakład bez ryzyka: niedostępny
Kod promocyjny na pozostałe oferty: BONUSVIPZakład przedmeczowe i live
Cash-Out
Promocje dla stałych klientów
Mobilna aplikacja
Transmisje tv

Ile zyskujesz więcej z kodem?

Kod promocyjny STS pozwala odebrać darmowy bonus bez depozytu 29 zł, który nie jest dostępny w standardzie oraz pozwala sięgnąć po bardzo wysoki bonus od depozytu 100% do 1200 zł. Razem w STS na start można zyskać aż 1229 zł!

Jak zarejestrować konto z kodem promocyjnym STS?

Rejestracja konta z kodem promocyjnym jest taka sama jak normalna rejestracja, a różni się tylko jednym aspektem. Po prostu w formularzu STS należy w polu „kod promocyjny” wpisać posiadany kod. W tym przypadku kod STS brzmi: BONUSVIP. Hasło to trzeba wprowadzić już w pierwszym etapie rejestracji, gdzie podaje się adres e-mail, hasło i numer telefonu.

Poniżej prezentujemy formularz rejestracyjny STS z użyciem kodu promocyjnego:

STS kod promocyjny 2019
STS kod promocyjny 2019

W STS nowy klient może zdecydować czy chce skorzystać z błyskawicznej rejestracji czy pełnej rejestracji. Ta pierwsza charakteryzuje się tym, że trwa raptem 1-2 minuty i wymaga podania podstawowych danych osobowych bez dostępności do dowodu osobistego. Co ciekawe, rejestrując konto za pośrednictwem błyskawicznej rejestracji masz dostęp do pełnego pakietu powitalnego, czyli bonusu bez depozytu/freebet i bonusu od depozytu. Ewentualną weryfikacje konta przechodzi się tylko przy okazji pierwszej wypłaty środków z konta.

Ci, którzy od razu zdecydują się na pełną rejestrację będą musieli dodatkowo podać numer konta bankowego i dołączyć zdjęcie dokumentu tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy, paszport).

Rejestrację konta w STS podzielić można na trzy etapy: najpierw uzupełniasz formularz rejestracyjny (tam wpisujesz kod promocyjny), następnie otrzymujesz kod SMS, a później weryfikujesz adres e-mail poprzez link aktywujący konto.

Gdzie wpisać kod promocyjny STS?

Bywają gracze, że zalewają nas pytaniami: gdzie wpisać kod promocyjny do STS? Dzieje się tak, ponieważ przechodząc na stronę STS w formularzu wyświetlają się trzy pola: adres e-mail, hasło i numer telefonu. Aby pojawiło się kolejne interesujące nas pole, czyli „kod promocyjny” należy kliknąć poniżej komendę „Masz kod promocyjny?”. To rozwinie dodatkowe pole, w którym trzeba wpisać kod promocyjny STS: BONUSVIP.

Kod promocyjny wpisany – co dalej?

Po rejestracji konta w STS z naszym kodem promocyjnym jesteś pełnoprawnym klientem, do którego przypisana jest powitalna oferta VIP. Zaloguj się na konto STS i skorzystaj z przysługujących ci bonusów.
Możesz zyskać maksymalnie bonusy o łącznej wartości 1229 zł, które są podzielone na bonus freebet i bonus od wpłaty. Ten pierwszy otrzymasz automatycznie po logowaniu, ten drugi po zleceniu pierwszego depozytu.

STS bonus na start – freebet 29 zł

Jeśli użyjesz podczas rejestracji konta w STS nasz kod promocyjny, to zyskujesz za darmo bonus freebet 29 zł. To naprawdę prosta i przejrzysta oferta. Wpisujesz kod promocyjny: BONUSVIP i cyk otrzymujesz darmowy zakład od bukmachera STS.

Darmowy zakład STS pozostanie ważny na twoim koncie przez 120 dni. W tym czasie należy go wykorzystać tj. zagrać dowolny kupon wyłączając ofertę maxikombi oraz hit dnia. Po skorzystaniu z bonusu freebet trzeba spełnić warunek obrotu, czyli zagrać trzykrotnie w zakładach STS za kwotę bonusu z kursem minimalnym 1.91.

Kod promocyjny na bonus freebet: BONUSVIP

Bonus powitalny – 100% od wpłaty do 1200 zł

Bonus od depozytu pojawia się u prawie każdego bukmachera w Polsce. W STS szczególne wrażenie robi kwota bonusu, czyli 1200 zł. Bonifikata zostanie przyznana po pierwszej wpłacie, a żeby wypłacić bonus należy spełnić warunki obrotu zawarte w regulaminie promocji.

STS bonus
STS bonus

Bonus STS wyniesie tyle ile wpłacisz w pierwszym depozycie. Jeśli będzie to 100 zł, to bonus wyniesie tyle samo. Maksymalnie można zyskać 1200 zł, co oznacza, że wówczas wymagana kwota wpłaty to 1200 zł (lub więcej).

Bonusowe pieniądze pojawią się na saldzie bonusowym po zaksięgowaniu wpłaty przez STS. Jak stanowi regulamin bonusu STS kwota gratyfikacji podlega obrotowi x3 w wygranych zakładach z kursem minimalnym 1.91.

Kod promocyjny na bonus od wpłaty: BONUSVIP

Opinie o kodzie promocyjnym STS

Kod promocyjny STS portalu kodybonus.pl aktywuje bonusy VIP dla nowych graczy. Wczytując się w recenzję zadowolonych użytkowników masz pewność, że kod działa i autentycznie przypisane są do niego unikalne gratyfikacje finansowe: 29 zł bonus bez depozytu i 100% bonus od wpłaty. Jeśli chodzi o kod promocyjny STS, to nie tylko kod rabatowy jest chwalony, ale także oferta bukmachera. STS to jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce, a co za tym idzie pełen profesjonalizm. Za co można chwalić STS? Poza atrakcyjnymi bonusami, to za szeroką ofertę, nowoczesną mobilną aplikację i transmisje live.