Kod promocyjny Totolotek

Totolotek logoKorzystając z naszego kodu promocyjnego Totolotek otrzymujesz gwarancję najwyższego bonusu na start! To unikalna oferta dla nowych klientów zakładów bukmacherskich Totolotek. Używając kod ze strony kodybonus.pl zyskasz specjalny bonus bez depozytu i standardowy bonus od wpłaty. Jeden kod = dwa bonusy powitalne!

Kod promocyjny na bonusy Totolotek: BONUSOWO
Kod pozostaje aktywny do końca 2020 roku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,33 out of 5)

Loading...

Bonusy dostępne z kodem promocyjnym Totolotek

  • Bonus bez depozytu 20 zł (jako darmowy zakład)
  • Bonus od pierwszej wpłaty do 1000 zł

Totolotek kod promocyjny 2020

Kod promocyjny - rejestracja w TotolotekOdbierz kod promocyjny: BONUSOWO (wpisz podczas rejestracji)
Kod promocyjny na bonus bez depozytu: BONUSOWOOdbierz darmowy zakład 20 zł za rejestrację konta
Kod promocyjny na bonus od depozytu: BONUSOWOBonus 100% od 1. wpłaty do 1000 zł
Kod promocyjny na zakład bez ryzyka: niedostępny
Kod promocyjny na zakłady: BONUSOWOZakłady przedmeczowe i live
Transmisje live
Mobilna aplikacja
Cash-Out
Promocje dla stałych klientów

Ile zyskujesz więcej z kodem?

Kod rejestracyjny Totolotek pozwala odebrać darmowy bonus bez depozytu 20 zł, który nie jest dostępny w klasycznej promocji bukmachera. A więc wpisując nasz kod otrzymujesz dodatkowo 20 zł więcej w bonusach! I to za darmo. Poza darmowym zakładem dodatkowo możesz skorzystać ze standardowej promocji na start – bonusu 100% do 1000 zł.

Jak zarejestrować konto w Totolotek z kodem promocyjnym?

Rejestracja konta z kodem promocyjnym i bez kodu niewiele różni się pomiędzy sobą. W pierwszej opcji – po prostu należy uzupełnić pole „kod rejestracji” wpisując posiadany kod – w tym przypadku: BONUSOWO. Pozostałe czynności są takie same, czyli należy dokładnie uzupełnić formularz rejestracyjny o dane osobowe (imię, nazwisko, adres, PESEL, data urodzenia) i zaakceptować politykę prywatności.

Totolotek posiada model błyskawicznej rejestracji, co oznacza, że nie trzeba podczas zakładania konta przesyłać skanu/zdjęć dokumentu tożsamości. Można to zrobić później w wygodnym dla nas terminie (przed pierwszą wypłatą z konta).

Poniżej przedstawiamy formularz rejestracyjny w Totolotek:

Totolotek kod promocyjny 2019
Totolotek kod promocyjny 2019

Rejestrację można podzielić na trzy kroki – etap uzupełnienia formularzu (tam podajesz kod promocyjny), etap weryfikacji adresu e-mail (link aktywacyjny) i pierwsze logowanie. Wpisując nasz kod promocyjny podczas rejestracji w Totolotek – od razu czekać będzie na ciebie bonus freebet 20 zł.

Kod promocyjny zarejestrowany – co dalej?

Jeśli z powodzeniem założyłeś konto w Totolotku przy użyciu naszego kodu rejestracyjnego, to automatycznie kwalifikujesz się do powitalnej oferty VIP. Po premierowym logowaniu na twoim koncie pojawi się bonus freebet o wartości 20 zł. Co więcej, otrzymujesz możliwość odebrania bonusu od pierwszego depozytu – 100% do 1000 zł. Maksymalnie dzięki kodowi promocyjnego możesz zyskać 1020 zł.

Bonus freebet 20 zł na start

Na starcie z naszym kodem promocyjnym Totolotek otrzymujesz bonus bez depozytu 20 zł. To oznacza, że pierwszy zakład w Totolotek możesz postawić za friko, ponieważ zagrasz na koszt bukmachera. Jeśli wygrasz – otrzymasz wygraną bez stawki, z kolei jeśli przegrasz straci bukmacher – nie ty! To wyjątkowa szansa typowania nasz koszt Totolotka.

Freebet w Totolotku ma jedno obostrzenie: darmowy zakład należy wykorzystać przy użyciu kuponu z kursem minimalnym 2.00. Co więcej, w razie wygranej kwotą bonusu należy obrócić trzy razy w zakładach z kursem min. 2.00.

Bonus na powitanie 100% do 1000 zł

Odebrałeś kod promocyjny i bonus freebet, ale liczyć na więcej? W Totolotku nowi gracze, którzy złożą pierwszy depozyt otrzymają bonus 100% do maksymalnej kwoty 1000 zł. A więc – wpłacając pieniądze do Totolotka drugie tyle otrzymujesz od bukmachera. Bonus przyznawany jest zaraz po zaksięgowaniu pierwszej wpłaty.

Minimalna kwota wpłaty uprawniająca do otrzymania bonusu Totolotka to 20 zł. Aby zyskać maksymalny bonus trzeba wpłacić 1000 zł (lub więcej).

Bonus Totolotka pojawi się na koncie w zakładce „saldo bonusowe”. Aby aktywować bonifikatę należy postawić zakład z salda bonusowego. Trzymając się regulaminu promocji Totolotka – kwotę bonusu i pierwszej wpłaty należy obrócić trzy razy na kuponach z minimum 3 zdarzeniami po kursie minimalnym 2.00. Warunki obrotowe trzeba spełnić w ciągu 180 dni.

Opinie o kodzie promocyjnym Totolotek

Kod promocyjny Totolotek jest zweryfikowany i aktywny, co daje pewność otrzymania bonusów powitalnych. Niedawno zakłady Totolotka przeszły rebranding wraz ze zmianą właściciela – a nowa strona jest znacznie lepsza niż poprzednia. Kod promocyjny pozwala otrzymać darmowy zakład i bonus od depozytu, czyli dwa bonusy dla nowych klientów. Łowcy promocji powinni być zadowoleni z wartości bonusów, a co za tym idzie wysoko oceniać kod promocyjny Totolotek.